Adopce psů v ČR

Co bychom byli za pejskaře, kdybychom pomáhali po celém světě, ale neviděli opuštěné pejsky „za humny“. Proto budeme pomáhat pejskům bez domova, umístěným v azylech, útulcích nebo dočasných domovech na Šumpersku a Jesenicku. Zejména se jedná o záchytné kotce ve Starém Městě pod Sněžníkem, psí útulek v Zábřehu a Mohelnici, ale i o nechtěné psy nebo psy trpící ve špatných podmínkách. Budeme se snažit o maximální propagaci opuštěných psů, a to nejen prostřednictvím médií, ale také pořádáním různých akcí a programů. To vše s jediným cílem: nalézt všem nové domovy.

Záchytné kotce ve Starém Městě pod Sněžníkem

V záchytných kotcích ve Starém Městě nemáme v současné době žádného pejska. Hurá.  Kontakt buď náš spolek, nebo e-mail: ceska.marki@seznam.cz, tel.: 732225581.

Psí útulek v Mohelnici

Fany

Fany
Fanynka je zřejmě menší NO a do útulku se dostala ve zuboženém stavu. Dnes už je z ní krásná psí slečna, která bude svého pána zbožňovat.. Bohužel toho moc neumí, takže hledáme člověka, který to umí s tímto plemenem.. Fany se nehodí k dětem, ani by neměla mít s dětmi kontakt.. Nevíme, co se jí kdy stalo, ale jakmile dojde ke kontaktu s dítětem, okamžitě mu jde po nohách.. možná je to pro ni hra, ale skončí to trháním bot a krvavými šrámy.. Musí ji mít někdo, kdo si s tímto vším poradí.. Zpočátku je bojácná a ostražitá, ale jakmile si zvykne je z ní úžasná kámoška.

Bulík

Bulík, Bulíček 😊 2 roky mladý kříženec bula, který si prošel peklem.. teď už je velmi hodný, ale chvíli trvá, než vám dá celé své srdce.. pak už je oddaný a lásku vrací mnohonásobně.. bohužel přišel o zadní nožku, ale v ničem ho to neomezuje, lítá jak divočák.. bohužel nesnese žádná zvířátka.. V případě zájmu kontakt na mobil 773 826 561.

Psí útulek Zábřeh

Azor

Tříletý kříženec německého ovčáka. Azor má vadu zraku a jeho vidění je omezené, zřejmě kvůli tomu byl i vyhozen na ulici. Azor díky své indispozici někdy reaguje trošku ostřeji. Nedopuručujeme adopci k dětem. 

Pejsi ze Šumperka v útulku ve Slezských Pavlovicích

V současné době již v nabídce útulku není žádný pejsek ze Šumperka, ale budeme útulek stále sledovat, jestli se neobjeví v útulku nějaký pejsek z našeho regionu. A prosíme i za další pejsky v tomto zapomenutém útulku.